پرسشنامه چالش های مدیریت ورزش قهرمانی در ایران

هدف: چالش های مدیریت ورزش قهرمانی در ایران (سیاست گذاری و برنامه ریزی کلان، نظارت و ارزیابی، عوامل انسانی، عوامل مالی، عوامل حقوقی، ساختار و تشکیلات، استعدادیابی و فرآیند ورزش قهرمانی،  برنامه ریزی میان مدت و تاکتیکی و عملیاتی)

تعداد سوال: 35

تعداد بعد: 8

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 4500 تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه چالش های مدیریت ورزش قهرمانی در ایران 

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

1- پرسشنامه راهکارهای پیشرفت ورزش قهرمانی (استاندارد)

2- پرسشنامه مشکلات کناره گیری از ورزش قهرمانی (SCTQ)

3- پرسشنامه موانع توسعه حمایت مالی شرکت های خصوصی از ورزش قهرمانی

4- پرسشنامه فرصتها و تهدیدهای استعدادیابی در ورزش قهرمانی

5- پرسشنامه قوتها و ضعفهای استعدادیابی در ورزش قهرمانی

ورزش قهرمانی یکی از ارکان مهم توسعه ورزش در کشور است. توسعه ورزش قهرمانی در هر کشور پیش زمینه کسب موفقیت در رقابتهاي جهانی و المپیک است. در چند دهه گذشته رقابت بین کشورها براي بردن مدالها در رقابتهاي بین المللی شدت بالایی گرفته است. این امر منجر شده است که دولتها و سازمانهاي ورزشی کشورها در سراسر جهان میزان بودجه اختصاصی به ورزش قهرمانی را افزایش دهند. به منظور موفقیت بین المللی، سیستمهاي ورزش قهرمانی کشورها شدیداً متجانس و همگن شدهاند و همه آنها تقریباً از سیستمهاي واحدي پیروي می کنند. بسیاري از کشورها نشان داده اند که افزایش بودجه ورزش قهرمانی می تواند منجر به افزایش کسب مدالها در بازيهاي المپیک شود. با این وجود، علی رغم افزایش رقابتها و تجانس سیستمهاي ورزش قهرمانی، استراتژي مطلوب براي موفقیت در سطوح بین المللی هنوز نامعلوم است.  بی شک فقدان یک سیستم تعریف شده بین المللی در ورزش قهرمانی، عمیقترین تاثیر را بر مدیریت سطح کلان ورزش دارد؛ زیرا مدیریت خط مقدم اجراي استراتژيها است. مدیریت ورزش قهرمانی به عنوان یک نظام داراي حلقههاي مشخصی است که باید در مراحل نهایی همدیگر را تکمیل نمایند. تحقیقات انجام شده در این حوزه نشان می دهد که اکثر مشکلات موجود در این زمینه در حوزه سیاستگذاري و برنامه ریزي کلان ناشی می شود، اما بخشهاي دیگر که در این مسأله نقش مؤثري داشته اند، بطور مثال حوزه پشتیبانی و اجرا و ارتباط بین فرایندهاي ورزش قهرمانی داراي ضعف و مشکلات عدیده اي هستند. این پرسشنامه به بررسی این ضعف ها و چالش های می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *