پرسشنامه موانع مشارکت خیرین در توسعۀ فضاهای ورزشی

هدف: شناسایی و اولویت بندی موانع مشارکت خیرین در توسعۀ فضاهای ورزشی (عامل قانوین – اجرایی، عامل مربوط به خود ورزش، عامل فرهنگی – اجتماعی، عامل اعتقادی)

تعداد سوال: 30

تعداد بعد: 4

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر نتایج: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 3400 تومان

خرید فایل

Desc (1)

پرسشنامه موانع مشارکت خیرین در توسعۀ فضاهای ورزشی

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

1- پرسشنامه استاندارد روحیه مشارکت جویی – فرم خلاصه

2- پرسشنامه بررسی تاثیر فضای مجازی در بهبود مشارکت مردمی در جذب حمایت های دولت در مواقع بحران

3- پرسشنامه عوامل مؤثر بر جذب خیران و واقفان در ورزش

یکی از سنتهای بسیار نیکو در کشور ما ساخت مسجد، مدرسه، آبانبار و بیمارستان توسط خیرین میباشد. نیازی به آمار و ارقام نیست تا بدانیم که نیاز کشور ما به کار خیر، بسیار بیشتر و متنوع تر از آن چیزی است که بتوان آن را در چهارچوب فعالیت خیرین مدرسه ساز قرار داد حوزۀ ورزش و احداث فضاهای ورزشی نیازمند ورود خیرین و کمک آنها به دولت می باشد و هدایت جوانان به عرصه های ورزشی منجر به توسعۀ پایدار و تأمین سلامت و آرامش جامعه می شود؛ به همین دلیل، ورزش نزد معتمدین و خیرین ورزشی از اهمیت و جایگاه ویژهای برخوردار است؛ از این رو، گسترش کمی و کیفی فرهنگ خیریۀ ورزشی و فرهنگ سازی برای مشارکت گستردۀ مردم در تأمین نیازهای ورزشی در ابعاد مختلف را طلب می نماید. این پرسشنامه شناسایی موانع شرکت خیران در توسعه فضاهای ورزشی را هدف خود قرار داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *