پرسشنامه مشکلات و موانع باشگاه های خصوصی ورزشی

هدف: ارزیابی مشکلات و موانع باشگاه های خصوصی ورزشی (موانع اجتماعي و فرهنگي، موانع اقتصادي و مالي، موانع مديريتي ودولتي، موانع حقوقي و قانوني)

تعداد سوال: 20

تعداد بعد: 4

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر نتایج: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: فقط 3900 تومان

خرید فایل
هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه مشکلات و موانع باشگاه های خصوصی ورزشی

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

1- پرسشنامه موانع قابلیتهای بازاریابی باشگاههای فوتبال لیگ برتر

2- پرسشنامه کوتاه وفاداری ورزشکاران به باشگاه های ورزشی (استاندارد)

3- پرسشنامه کوتاه تعهد ورزشکاران به باشگاه های ورزشی (استاندارد)

4- پرسشنامه اعتماد به باشگاه های ورزشی (استاندارد)

سازمانهاي ورزشي دولتي در كشور، از لحاظ كارايي عملياتي و عملكرد مالي در حد كمتر از مطلوب هستند و چندان دلخواه عموم جامعه نيستند. ازاينرو بسياري از سازمانهاي ورزشي كه كاملاً در مالكيت دولت هستند و به شكل دولتي اداره ميشوند، با كمبود بودجه مواجهاند و اين وضعيت سبب حذف يا كاهش خدمات و رويدادهاي ترتيب دادهشده توسط اين سازمانها شده است. شايد علت اصلي مشكلات ورزش ايران اين باشد كه اقتصاد آن دولتي است و بهصورت درونگرا و انحصارگر عمل ميكند، همين امر صنعت ورزش ايران را با مشكل مواجه كرده است. يكي از راههايي كه براي غلبه بر مشكلات بخش عمومي پيشنهاد شده و طرفداران زيادي پيدا كرده، واگذاري به بخش خصوصي است. بخض خصوصي ورزش ميتواند نقش مؤثري در توسعة ورزش همگاني، قهرماني و همچنين اهدافي مانند اشتغالزايي و افزايش بهره وري از اماكن و تجهيزات ورزشي داشته باشد. اما باشگاه های خصوصی نیز موانعی را بر سر راه خود احساس می کنند که این پرسشنامه به بررسی این عوامل می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *