پرسشنامه شناسایی موانع ارتقای ورزشی زنان ورزشکار

هدف: ارزیابی و شناسایی موانع ارتقای ورزشی زنان ورزشکار (هزینه ها و آینده شغلی، برخورد جامعه، تصور از جنسیت، حاکمیت روابط بر ضوابط در سازمان های ورزشی، نابرابری جنسیتی در سازمان های ورزشی، جنسیت و فرهنگ، عوامل فنی، نابرابری جنسیتی در جامعه، عوامل مدیریتی)

تعداد سوال: 45

تعداد بعد: 9

شیوه نمره گذاری: دارد

تفسیر نتایج: دارد

روایی و پایایی: دارد

منبع: دارد

نوع فایل: word 2007

همین الان دانلود کنید

قیمت: 4900 تومان

خرید فایل

هدف: بررسی عوامل موثر بر همکاری دانشگاه و صنعت (عوامل مالی، عوامل فرهنگی و اجتماعی، عوامل آموزشی، عوامل مدیریتی، عوامل ساختاری)

پرسشنامه شناسایی موانع ارتقای ورزشی زنان ورزشکار

توجه: با توجه به اینکه اغلب محصولات این سایت حاصل تلاش های بدون وقفه تیم ترم آخر می باشد، هر گونه کپی برداری از مطالب سایت به صورت جدی پیگرد قانونی خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

1- پرسشنامه مشكلات مؤثر بر مشاركت زنان در فعاليت های ورزشی

2- پرسشنامه موانع مشارکت زنان در فعالیت های ورزشی

3- پرسشنامه بررسی عوامل اقتصادی موثر بر موفقیت ورزشی زنان

4- پرسشنامه بررسی عوامل فرهنگی موثر بر موفقیت ورزشی زنان

5- پرسشنامه عوامل اجتماعی موثر بر موفقیت ورزشی زنان

6- پرسشنامه بررسی عوامل سیاسی موثر بر موفقیت ورزشی زنان

ورزش بانوان و ضرورت رشد و اشاعۀ آن بحث مدیریت زنان در ورزش را مطرح می کند.کشور ما به عنوان یک کشور مسلمان میبایست ضمن اشاعۀ ورزش در بین زنان، الگویی جذاب از ورزش زنان مسلمان را به دنیا ارائه دهد. علاوه براین، وضعیت ورزش زنان و مشارکت آنها در ورزش، منعكس کنندۀ وضعیت سیاسی و اجتماعی زنان در کشور میباشد؛ بنابراین، سیاستهای اتخاذشده درخصوص ورزش بانوان برای نظام جمهوری اسلامی انعكاسی جهانی دارد. دراینراستا، باید دانست که پیشرفت ورزش بانوان با به کارگیری مدیران زن باتجربه و دلسوز بهتر میسر می شود. عوامل زیادی مانع از تحقق ارتقای ورزشی زنان هستند. در این پرسشنامه به بررسی این عوامل پرداخته می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *